Założyciel, Główny Akcjonariusz i Przewodniczący Rady Nadzorczej ZPUE SA Bogusław Wypychewicz wraz z Małżonką Małgorzatą Wypychewicz odebrali Nagrodę Specjalną 31. Międzynarodowych Energetycznych Targów ENERGETAB w Bielsku-Białej z okazji jubileusz 30-lecia istnienia firmy.

Przyznając nagrodę, organizatorzy wystawy zwrócili uwagę na fakt, że spółka ZPUE S.A. przez trzy dekady brała czynny udział w technologicznej rewolucji jaka miała miejsce w energetyce. – Spółka nie osiadła na laurach i nadal szuka nowych rozwiązań, czego przykładem jest Inteligentna Stacja Transformatorowa SPS – powiedział Dyrektor Targów ENERGETAB Andrzej Kubowicz. Podczas gali przypomniano również liczne, prestiżowe puchary, nagrody i wyróżnienia jakie otrzymywała włoszczowska firma.

Dziękując za jubileuszową nagrodę specjalną, Bogusław Wypychewicz zaznaczył, że innowacje i ciągły rozwój są fundamentem jego firmy. Podkreślił także, jak ważną pozycję na rynku zajmują targi ENERGETAB, które corocznie są miejscem ważnych spotkań branży energetycznej oraz prezentacji technologicznych nowości.

Wręczenie nagrody miało miejsce podczas Gali 31. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB, które rozpoczęły się we wtorek. Uczestniczy w nich ponad 700 wystawców z 23 krajów Europy i Azji.

(ZPUE)


Dodatkowe informacje