„Urzeczywistniamy obietnice” – pod takim hasłem ZPUE zaprezentuje swoją ofertę podczas rozpoczynających się 11 września br. 31. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2018. Jak zapowiada spółka, w tym roku nie zabraknie kompleksowych rozwiązań dla klientów oraz nowinek technicznych na które czeka rynek.

- Robimy więcej, sięgamy dalej, urzeczywistniamy nasze marzenia. To wszystko co jeszcze nie dawno było w sferze planów czy obietnic, teraz stanie się rzeczywistością na naszym stoisku – powiedziała Dyrektor Marketingu i Komunikacji w ZPUE SA Agnieszka Całko.

Jak dodała, tegoroczna obecność spółki będzie wyjątkowa za sprawą jubileuszu 30-lecia istnienia ZPUE. – Nie chcemy na razie ujawniać wszystkich niespodzianek i prezentacji, które pojawią się na naszym stoisku. Dla nas szczególnym wydarzeniem będzie premiera Inteligentnej Stacji Transformatorowej SPS z podziemnym magazynem energii, która odbędzie się pierwszego dnia targów o godzinie 10-tej – zapowiedziała.

Spółka podaje na razie, że sama prezentacja najnowszego produktu ZPUE zostanie przeprowadzona z wykorzystaniem łącz telekomunikacyjnych. Choć samo urządzenie znajduje się na stałe obok głównej siedziby firmy we Włoszczowie (Świętokrzyskie), odwiedzający będą mieli wgląd do danych generowanych przez stację i transmitowanych na żywo do Bielska. – Tym samym nie ograniczamy się wyłącznie do samego stoiska. Udowadniamy, że w świecie nowoczesnych technologii odległość nie ma żadnego znaczenia – powiedziała dyrektor Całko.
Podczas targów, oprócz produktów, działać będzie strefa CSR w której ZPUE zaprezentuje swoje aktywności z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. – Jesteśmy od lat obecni w życiu społeczności lokalnej. Fundacja „Jesteśmy Blisko” jest bardzo dobrze rozpoznawalna i postrzegana nie tylko w samej Włoszczowie, gdzie mieści się nasza siedziba, ale również w dużej części regionu – powiedziała Agnieszka Całko.

Stoisko zostało zaprojektowane w taki sposób, aby oprócz prezentacji produktów, istniało miejsce do swobodnej i komfortowej rozmowy z partnerami handlowymi i (wszystkimi) zainteresowanymi. Do ich dyspozycji będzie sztab ekspertów reprezentujących zarówno pion handlowy spółki jak również zespół inżynierów rozwijających poszczególne linie produktowe.

 

(ZPUE)


Dodatkowe informacje