Po raz kolejny ZPUE S.A. znalazło się w rankingu 200 Największych Polskich Firm tygodnika „Wprost”. Awansowaliśmy na liście najbardziej prężnych polskich przedsiębiorstw o trzy miejsca, z 187 pozycji (2017) na 184.

Uroczysta gala wręczenia nagród dla firm, które znalazły się na liście i, które generują największe wzrosty przychodów odbyła się 28 maja w Sali Notowań GPW. W wydarzeniu brali udział ludzie ze świata polityki i biznesu. ZPUE S.A. reprezentował Tomasz Gajos, wiceprezes zarządu, dyrektor finansowy ZPUE S.A.

- Obecność ZPUE w niezależnym rankingu „Wprost” obok największych polskich firm to dla nas powód do satysfakcji i ważny komunikat o znaczeniu spółki skierowany w stronę naszych interesariuszy. Jesteśmy wśród najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce, powiem więcej - nasza gospodarcza ekspansja trwa nieustannie od trzydziestu lat – komentuje Tomasz Gajos, wiceprezes zarządu, dyrektor finansowy ZPUE S.A.

Swoją tegoroczną jubileuszową kampanię pod hasłem „30 lat zmieniamy się dla Was” ZPUE oparła o cztery wartości, które determinują jej wzrost – to pasja, siła, odwaga i współpraca. Pasja i determinacja założyciela ZPUE – Bogusława Wypychewicza, siła do podejmowania odważnych decyzji w biznesie i współpraca, która jest nieodłącznym elementem rynkowej aktywności i motorem napędowym w każdej działalności biznesowej.

- Gratuluję wszystkim laureatom rankingu oraz wyróżnionym spółkom, które biorą aktywny udział w procesie rozwoju polskiej przedsiębiorczości i mają wpływ na rosnącą pozycję polskiej gospodarki w Europie i na świecie. Cieszę się, że ZPUE znalazło się w tak znamienitym gronie. Nie byłoby to możliwe beż udziału i wsparcia ze strony naszych klientów, partnerów handlowych oraz bez zaangażowania i kreatywności naszych pracowników. Dziękuje wszystkim tym, którzy przyczynili się do naszego rynkowego sukcesu – dodaje Tomasz Gajos.

 


06 11 Tomasz Gajos tygodnik Wprost


Dodatkowe informacje