LUBLIN POD WRAŻENIEM NOWOŚCI ZPUE

Gdziekolwiek ją prezentujemy, robi kolosalne wrażenie i zbiera nagrody! Inteligentna Stacja Transformatorowa SPS (Smart Power Station) z podziemnym magazynem energii tym razem znalazła uznanie wśród członków Kapituły Konkursu PRODUKT ROKU TARGÓW ENERGETYCZNYCH ENERGETICS 2018 w Lublinie.

Jak informują w oficjalnym komunikacie organizatorzy targów w Lublinie, podczas wyboru brane były pod uwagę m.in. takie elementy jak nowatorstwo, trafność oferty na zapotrzebowanie rynku, ochrona środowiska oraz jakość wykonania.
- W kategorii Produkt Roku Targów Energetycznych ENERGETICS 2019 Komisja Konkursowa przyznała Nagrodę Targową firmie ZPUE S.A. za SPS – Inteligentną Stację Transformatorową – poinformowano na oficjalnej stronie Targów.

Obecna edycja Targów ENERGETICS jest już jedenastą odsłoną wystawy, która na stałe wpisała się do kalendarza sektora energetycznego oraz ważnych wydarzeń gospodarczych na Lubelszczyźnie. Jak zaznaczają organizatorzy - Istotą ENERGETICS jest nie tylko prezentacja nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, ale również wymiana doświadczeń przez specjalistów z całej Polski i zagranicy. Znajdą się wśród nich m.in. przedstawiciele zakładów energetycznych, biur projektowych, działów energetycznych firm i zakładów przemysłowych, elektrycy i instalatorzy.

Inteligentna Stacja Transformatorowa (SPS) po raz pierwszy została zaprezentowana podczas 31. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB we wrześniu br. Jej innowacyjność już wtedy dostrzegły liczne media poświęcając jej wiele miejsca na łamach branżowych portali i czasopism. Do SPS nawiązali również organizatorzy targów w Bielsku-Białej podczas wręczenia ZPUE S.A. Specjalnej Nagrody Jubileuszowej z okazji 30-lecia istnienia Firmy. Nowość ZPUE została nagrodzona także podczas Pomorskiej Gali Energetyki, która odbyła się 19 października br. z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.

 

 

lublin 1

lublin 1

lublin 1

fot. Przemysław Gąbka

 

(ZPUE)

 


Dodatkowe informacje