„Wzajemne zrozumienie i partnerstwo to wartości, które stanowią trzon naszego działania. Wierzymy, że połączenie tych aspektów z naszą szeroką i kompleksową ofertą, może przynieść wyłącznie obustronne korzyści.”

Bogusław Wypychewicz
Założyciel ZPUE S.A.

O ZPUE

Od ponad trzydziestu lat tworzymy zaawansowane rozwiązania dla elektroenergetyki. Nasze urządzenia spotkacie w wielu miejscach w Polsce oraz Unii Europejskiej. Jesteśmy obecni także w wielu odległych zakątkach świata. Dbamy o bezpieczeństwo dostaw oraz odbiorców energii elektrycznej w surowym andyjskim klimacie Chile, na rajskich Karaibach, podrównikowej Afryce, w mroźnej Skandynawii, egzotycznych południowo-wschodnich krańcach Azji oraz w Australii. To jednak nie wszystko…

Innowacje i jakość wpisane w DNA

Garaż szefa - tu wszystko się zaczęło
Technologia ZPUE S.A.
Biurowiec ZPUE S.A.

Fundamentem Naszej Firmy, której początki sięgają 1988 roku są innowacje. Przełomowe rozwiązania na początku powstawały w garażu Założyciela, Bogusława Wypychewicza. Ograniczenia lokalowe nie stanowiły bariery dla wdrażania nowych, odważnych pomysłów. To dzięki nim Firma wybiła się ponad przeciętność ówczesnej, polskiej gospodarki wyznaczając nowe standardy dla sektora energetycznego. Mamy swój udział w wielkiej technologicznej rewolucji jaka nastąpiła w polskiej i światowej energetyce. To powód do dumy i ogromne zobowiązanie!

Podążając drogą innowacji, nie zapominamy o jakości i trwałości naszych produktów. Zdobywamy zaufanie kolejnych Klientów w kraju i na świecie. Świadomi wyzwań nie zamierzamy zatrzymywać się w miejscu.

Nowoczesne zakłady, doświadczeni pracownicy

Główna siedziba firmy ZPUE S.A. we Włoszczowie

Produkcja w naszych Zakładach we Włoszczowie, Katowicach, Gliwicach i Pszczynie opiera się na nowoczesnych, precyzyjnych i przyjaznych środowisku technologiach. Zgodnie z filozofią Spółki, stawiamy na systematyczny rozwój, którego rytm wyznaczają najnowsze trendy w światowej gospodarce. Zatrudniamy solidny Zespół świetnych specjalistów, których wiedza i doświadczenie pozwalają na tworzenie najlepszych rozwiązań w branży oraz wysoką jakość produktów.

ZPUE w stowarzyszeniach

Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki
Polskie Stowarzyszenie Magazynowania Energii
Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych
Stowarzyszenie Elektryków Polskich
Polskie Stowarzyszenie Branży Elektroenergetycznej

Skontaktuj się z nami

ZPUE S.A.
ul. Jędrzejowska 79 C,
29-100 Włoszczowa,
Polska

Centrala
T: +48 41 38 81 000
F: +48 41 38 81 001
@:

Sekretariat dyrektorów handlowych
T: +48 41 38 81 070
@:

Sekretariat zarządu
T: +48 41 38 81 221
@: