Rozdzielnice niskiego napięcia (nN)

Rozdzielnice niskiego napięcia typu „RN-W”, przeznaczone są do zasilania urządzeń elektrycznych nN.

Czytaj więcej...

Rozdzielnice systemu ZR-W przeznaczone są do rozdziału energii elektrycznej, sterowania i zabezpieczania urządzeń elektrycznych przed skutkami zwarć i przeciążeń.

Czytaj więcej...

INSTAL-BLOK to nowoczesne i elastyczne rozwiązanie oparte na konstrukcji szkieletowej z bezobsługowych połączeń śrubowych.

Czytaj więcej...

W systemie elektroenergetycznym przesył mocy bierniej wpływa na pogorszenie jakości parametrów sieci energetycznej oraz powoduje zwiększenie opłat za energię elektryczną.

Czytaj więcej...

Złącza kablowe produkowane przez firmę ZPUE S. A. wytwarzane są na bazie własnych obudów SKR z tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym oraz obudów metalowych.

Czytaj więcej...

Złącza kablowe są urządzeniami umożliwiającymi wykonanie odejścia od trasy kablowej niskiego napięcia i zasilanie odbiorcy przy pomocy wewnętrznej linii zasilającej.

Czytaj więcej...

Obudowa szafy jest gięta z blachy aluminiowej odtłuszczonej, fosforyzowanej i malowanej farbą proszkową.

Czytaj więcej...

Skatalogowane w opracowaniu rozwiązania tablic pomiarowych służyć mogą budowie nowych układów pomiarowo-rozliczeniowych jak i modernizacji dotychczasowych rozwiązań.

Czytaj więcej...

Odpowiadając na potrzeby klientów co do jakości szaf kablowych, firma ZPUE S.A., podjęła decyzję o uruchomieniu produkcji nowego typoszeregu szaf.

Czytaj więcej...

Rozdzielnica SIVACON S8 produkowana na licencji firmy SIMENS
Maksymalne bezpieczeństwo oraz nowoczesne wzornictwo zostały idealnie połączone, tworząc wydajne rozwiązanie.

Czytaj więcej...

Nasza strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich stosowanie oraz na przetwarzanie danych. Dodatkowe informacje