Rozdzielnice średniego napięcia (SN)

RELF 2S jest modułową, dwuczłonową i przedziałową rozdzielnicą w izolacji powietrznej do pierwotnej dystrybucji energii.

Czytaj więcej...

Rozdzielnica SN typu metal-clad w izolacji powietrznej, dwuczłonowa, przedziałowa w obudowie metalowej zapewnia niezawodność zasilania wymagających obiektów. Konstrukcja zaprojektowana w taki sposób aby pracować nawet przy wysokich obciążeniach prądem znamionowym.

Czytaj więcej...

Rozdzielnica SN typu metal-enclosed w izolacji powietrznej, dwuczłonowa, w obudowie metalowej zapewniająca wysoką niezawodność zasilania. Konstrukcja posiada niewielką głębokość oraz umożliwia stosowanie aparatury wysuwnej.

Czytaj więcej...

Rozdzielnica kompaktowa w izolacji gazu SF6, w obudowie metalowej doskonała do zastosowania w niewielkich gabarytowo stacjach kontenerowych i pomieszczeniach rozdzielni elektrycznych. Konstrukcja zapewnia bezobsługowość zbiornika z gazem przez cały okres eksploatacji.

Czytaj więcej...

Rodzina modułowych rozdzielnic typu metal-enclosed w izolacji powietrznej (lub z łącznikami w izolacji SF6 w przypadku Rotoblok SF) w obudowie metalowej zapewniająca wysoką niezawodność zasilania.

Czytaj więcej...

Konstrukcja rozdzielnicy SN typu Rotoblok SF pozwala na elastyczne zestawianie ze sobą pól każdego typu z całej rodziny. Prosta a jednocześnie wytrzymała konstrukcja zapewnia niezawodność działania, bezpieczeństwo i łukochronność.

Czytaj więcej...

Unikalne wykonanie rozdzielnicy typu Rotoblok VCB łączące wyłącznik próżniowy, odłącznik i uziemnik w jednym aparacie, niewielkie gabaryty pól, możliwość przystosowania do współpracy z nadrzędnymi systemami sterowania.

Czytaj więcej...

Nasza strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich stosowanie oraz na przetwarzanie danych. Dodatkowe informacje