Największy zakład produkcyjny spośród sześciu zakładów ZPUE w Polsce odwiedziło kilkudziesięciu partnerów handlowych ZPUE z całego świata. Spotkanie było jednocześnie inauguracją obchodów 30-lecia, które ZPUE obchodzi w tym roku.

11 kwietnia, w trzydziestą rocznicę powstania ZPUE nasz zakład odwiedziło ponad pięćdziesięciu gości reprezentujących firmy energetyczne z całego świata.

– Gościliśmy naszych partnerów z Niemiec, Holandii, Szwecji, Rosji, Serbii, Słowenii, Węgier, Czech, Bośni i Hercegowiny, Słowacji, a nawet z Australii – mówi Agnieszka Całko, dyrektor marketingu w ZPUE S.A.

30 lat ZPUE – pasja, siła i odwaga zdeterminowały rozwój firmy

Spotkanie otworzył Wojciech Kosiński, prezes zarządu ZPUE S.A. Zgodnie z założeniami rozpoczętej kampanii jubileuszowej pod hasłem „30 lat zmieniamy się dla Was” mówił o historii ZPUE, jej dotychczasowych sukcesach i osiągnięciach w dziedzinie polskiej energetyki. Jednocześnie pokreślił wagę wspólnej strategii dotarcia do klienta końcowego, wskazując kierunku rozwoju w kluczowych obszarach firmy.

Dynamika zmian w strategicznych obszarach

O zmianach, poszerzaniu kompetencji poprzez ich rozbudowę, a także o dynamicznie zachodzących procesach wewnętrznych w ZPUE, które wzmacniają organizację w wielu obszarach, a także o ich wpływie na współpracę i zwiększenie przychodów ze sprzedaży mówili w kontekście handlu zagranicznego menadżerowie departamentów: SCM, produkcji, serwisu, zarządzania jakością, marketingu i exportu.

Koncentracja na klientach na każdym etapie projektu

- W naszej codziennej działalności widzimy, że w ramach sprzedaży musimy mocno koncentrować się na wsparciu naszych partnerów. Dysponujemy najwyższej klasy specjalistami, inżynierami, product managerami, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem eksperckim wspomagają klientów na etapie tworzenia projektu, instalacji, wdrożenia i obsługi posprzedażowej. Rozbudowaliśmy Dział Serwisu, koncentrujemy się na podnoszeniu jakości i terminowości dostaw, prowadzimy odpowiedzialny biznes oparty o międzynarodowe standardy etyczne i środowiskowe, dbamy o bezpieczeństwo, - jesteśmy na progu wdrożenia certyfikatu ISO 45001. Jednym słowem nieustannie doskonalimy się po to, by skutecznie realizować cele sprzedażowe – nasze i naszych partnerów w biznesie – komentuje Wojciech Kosiński, prezes zarządu ZPUE S.A.

Poczucie komfortu i bezpieczeństwa

- Wszyscy mogli przekonać się, jak dużym potencjałem dysponujemy. Tego typu spotkania mają na celu dać naszym partnerom komfort i poczucie bezpieczeństwa. Na spotkaniu zaprezentowaliśmy nasze zaplecze rozwojowe i logistyczne, podsumowaliśmy dotychczasową współpracę i przedstawiliśmy plany dotyczące wspólnej przyszłości – podsumowuje Agnieszka Całko, dyrektor ds. Marketingu. Zwieńczeniem intensywnego merytorycznie dnia była uroczysta kolacja i wspólne uczczenie 30 –stu lat istnienia firmy.

 

Spotkanie przedstawicieli

Spotkanie przedstawicieli

Spotkanie przedstawicieli


Dodatkowe informacje