Reklamowy zawrót głowy" – czyli konkurs targowy ZPUE S.A.

reklama

Drodzy Klienci - nasi partnerzy i przyjaciele!

Tegoroczne Targi Bielskie tuż, tuż. Przygotowaliśmy dla Was niespodziankę - konkurs, do którego nie musicie się specjalnie przygotowywać - wystarczy chwilę pogłówkować.
Konkurs polega na wymyśleniu hasła reklamującego naszą Firmę. W czasie pierwszych dwóch dni targowych (16, 17 września) w godzinach od 9:00 – 15:00 będzie można wypełnić specjalny kupon, który znajdziecie na naszym stoisku i wrzucić go do urny konkursowej. Myśleć możecie już od dzisiaj :)
Jeśli ktoś już dziś ma ciekawy pomysł może skorzystać z internetowego kuponu (link do kuponu), wypełnić go już teraz i wrzucić do urny podczas targów.

kupon

UWAGA! Nie przyjmujemy kuponów przesłanych drogą elektroniczną. Uczestnik może przekazać nam tylko jedno hasło konkursowe, czyli skorzystać z jednego dnia konkursowego.
Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie! Do wygrania atrakcyjne nagrody.
Kto wygra kamerę Go Pro? To okaże się 16 września o godzinie 16-stej – wtedy na naszym stoisku ogłosimy wyniki. Szczęśliwy właściciel nowego iPada mini dowie się o wygranej 17 września, również o godzinie 16-stej. Wyboru najlepszego, najtrafniejszego i najbardziej chwytliwego hasła dokona trzyosobowe Jury. Prosimy zapoznajcie się z Regulaminem konkursowym. (link)

Życzymy kreatywnych pomysłów i oczywiście wszystkim i każdemu z osobna wygranej!


Dodatkowe informacje