Szanowni Państwo,

energetabNa tegorocznych Bielskich Targach Energetycznych mieliśmy przyjemność gościć rekordową liczbę osób. Wydaliśmy setki katalogów, materiałów do projektowania w wersjach papierowych, cyfrowych, na nośnikach pamięci, w takiej postaci w jakiej sobie tego Państwo życzyliście. Jest nam ogromnie miło, że tak liczna grupa sympatyków ZPUE odwiedza co roku nasze stoisko. Wciąż zwiększamy dla Was jego powierzchnię, która obecnie liczy już 480 m2, a okazuje się, że to nadal zbyt mało :)
W czasie trzech dni targowych mogliście Państwo obejrzeć nowości z naszej oferty, spotkać się z fachowcami, porozmawiać w miłej i serdecznej atmosferze, wziąć udział w konkursie, napić się kawy przygotowanej przez wysokiej klasy baristów, przekąsić co nieco. Jednym słowem nie zabrakło niczego, a przede wszystkim nie zabrakło Was...drodzy goście.
W tym miejscu chcemy podkreślić jak ważna jest dla nas Państwa obecność – bez Was Targi nie dawały by nam tak ogromnej satysfakcji i nie były tak ważnym wydarzeniem w życiu naszej firmy. Jeszcze raz dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy za rok!

Nie sposób za pomocą słów oddać atmosfery jaka panuje co roku w naszej hali wystawienniczej, ale może zdjęcia, gesty i uśmiech uchwycony w obiektywie pozwoli ją poczuć wszystkim tym, którym nie udało się do nas dotrzeć w tym roku. Zachęcamy do obejrzenia galerii:


Dodatkowe informacje