Grupa Kapitałowa ZPUE po raz pierwszy zdobywa tytuł „Dobra Firma"

dobra firma

Nagroda „Dobra Firma" za harmonijny, stabilny i szybki rozwój przyznawana przez dziennik Rzeczpospolita jest ogromnym wyróżnieniem dla firmy. W tym roku Grupa Kapitałowa ZPUE S.A. po raz pierwszy znalazła się w gronie laureatów.
Wręczenie nagród miało miejsce wczoraj o godzinie 18 w Sali „Pod Kopułą" w Warszawie. Kapituła pod przewodnictwem Wicepremiera, ministra gospodarki - Janusza Piechocińskiego nagrodziła polskie spółki za wybitne osiągnięcia gospodarcze. Na taki tytuł trzeba zapracować. Kapituła bierze bowiem pod uwagę trzy rodzaje wskaźników – efektywność (40% punktów), stabilność i rozwój (25%), dynamika (35%). Nie wystarczy by były one znakomite tylko raz, muszą świecić pełnym blaskiem kilka lat. Pamiątkowy dyplom i gratulacje odbierała Iwona Dobosz, członek zarządu Koronea.

dobra firma
dobra firma

zdjęcia: Rzeczpospolita


ranking

„Nagroda jest uhonorowaniem przedsiębiorstw, które mają kluczowe znaczenie dla polskiej gospodarki" – tak o laureatach wypowiadał się na łamach dzisiejszej Rzeczpospolitej Wicepremier, minister gospodarki - Janusz Piechociński, który przewodniczył kapitule. Dzisiejsze wydanie obszernie komentuje także wyniki polskich przedsiębiorstw, publikuje pełną listę 2000, porównuje osiągnięcia spółek z poprzednich lat, analizuje ich bieżącą kondycję. Pojawiły się także informacje o wyróżnionych firmach, w tym o Grupie Kapitałowej ZPUE.

 

napięcie

Na uwagę zasługuje także fakt, że po raz kolejny poprawiamy swój wynik na liście 2000 - największych polskich spółek. W tym roku znaleźliśmy się na sześćsetnej pozycji, to o 84 miejsca wyżej niż w roku ubiegłym i aż o 181 oczek w górę w porównaniu z rokiem 2012!

 

ranking


Dodatkowe informacje