Stacje z agregatami prądotwórczymi

Parametry techniczne, schemat elektryczny, materiały do pobrania, opis kontenerowej stacji transformatorowej typu MRw-bk 20/250 produkcji ZPUE S.A.

ZPUE S.A. zajmuje się projektowaniem, prefabrykacją, dostawą, montażem i uruchomieniem układów awaryjnego zasilania bazując na obudowach betonowych lub metalowych własnej produkcji z wykorzystaniem agregatów prądotwórczych światowych producentów.
W zrealizowanych projektach ZPUE S.A. instalowało agregaty o mocy do 1800 kVA. W specjalistycznych zabudowach kontenerowych instalowana jest jednostka otwarta w prefabrykowanym kontenerze betonowym wraz z pełnym kompletem rozdzielnic SN i nN, transformatorami oraz układem SZR.
Stacje z agregatem przystosowane są do pracy w warunkach wewnętrznych lub zewnętrznych zgodnie z przeznaczeniem, w warunkach klimatycznych od -25°C do 40°C, przy wysokości instalowania do 1000 m n.p.m.
Zastosowanie prefabrykowanych obudów żelbetonowych umożliwia takie zaprojektowanie pomieszczeń, które pozwala na instalowanie dodatkowych zbiorników paliwa. Dzięki temu agregat może pracować ciągle nawet 24 h spełniając przy tym wymagania p.poż. oraz wymogi dotyczące emisji hałasu.
ZPUE S.A. realizuje zamówienia oparte o indywidualne wymagania dystrybutorów oraz inwestorów. Dokonanie właściwego wyboru agregatu to gwarancja niezawodnej pracy.

kst ap d

Przykładowe rozwiązanie stacji transformatorowej z agregatem prądotwórczym w obudowie betonowej.

kst ap rzut
 
 

Nasza strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich stosowanie oraz na przetwarzanie danych. Dodatkowe informacje