Kolejne Certyfikaty Autoryzowanych Partnerów ZPUE S.A. rozdane. W ten sposób włoszczowska Spółka docenia swoich stałych Kontrahentów. Okazją do uroczystego wręczenia kolejnych czterech certyfikatów były odbywające się w ubiegłym tygodniu w Bielsku-Białej - 32. Międzynarodowe Energetyczne Targi ENERGETAB 2019.

- Wręczane naszym Kontrahentom certyfikaty są wprawdzie symbolicznym, jednak bardzo ważnym dla nas wyrazem podziękowań dla współpracujących z nami Firm. W ten sposób podkreślamy ogromną wartość jaka wynika z długofalowej i rzetelnej kooperacji – powiedział Dyrektor Departamentu Sprzedaży Krajowej oraz Prokurent w ZPUE S.A., Stanisław Toborek.

Podczas zakończonych w ubiegły czwartek targów w Bielsku-Białej Spółka wręczyła kolejne cztery certyfikaty - trzy dla dystrybutorów urządzeń ZPUE S.A. trafiły w ręce firm: ACEL z Gdańska, INS-EL z Łodzi oraz ASAJ Sp. z o.o. z Siedlec. Jeden certyfikat dla przedsiębiorstwa zajmującego się montażem i uruchamianiem urządzeń został przekazany dla ELECTROCOOL Marcin Ziaja z Gliwic.

Każdy z certyfikatów jest dokumentem podpisanym m.in. przez przedstawicieli Zarządu oraz Rady Nadzorczej ZPUE S.A. Jak podkreślił Stanisław Toborek, taka forma podziękowania i uhonorowania Kontrahentów wpisuje się w tradycje sięgające początków istnienia ZPUE S.A. – Od ponad trzech dekad istnienia naszej Firmy stawiamy na otwartość i dialog w relacji z naszymi partnerami. Dzięki temu jesteśmy w stanie udoskonalać naszą ofertę w oparciu o szczere sugestie i opinie odbiorców naszych urządzeń – zaznaczył.

Certyfikaty będą systematycznie wręczane wszystkim Partnerom, którzy prowadzą z ZPUE aktywną i długofalową współpracę na różnych płaszczyznach. Pierwszy certyfikat został wręczony w lipcu br. przez Prezesa Zarządu ZPUE S.A. Bogusława Wypychewicza. Trafił on w ręce działającej w województwie pomorskim firmy „El Professional”.

Tegoroczny Energetab był także okazją do szczególnych podziękowań dla Dyrektora Targów Bielskich Andrzeja Kubowicza, który na wielu płaszczyznach wspiera prowadzoną przez ZPUE S.A. Fundację „Jesteśmy Blisko” zajmującą się m.in. pomocą potrzebującym, profilaktyką zdrowotną oraz budowaniem społeczeństwa obywatelskiego. Przewodnicząca Rady Fundacji Małgorzata Wypychewicz przekazała Andrzejowi Kubowiczowi symboliczną statuetkę serca, która jest wyrazem wdzięczności za bezinteresowne i stałe wsparcie działalności włoszczowskiej organizacji.

 

Przekazanie certyfikatu Firmie ACEL

Przekazanie certyfikatu Firmie INS-EL

Przekazanie certyfikatu Firmie ASAJ Sp. z o.o.

Przekazanie certyfikatu Firmie ELECTROCOOL Marcin Ziaja

Przekazanie statuetki Fundacji „Jesteśmy Blisko” Dyrektorowi Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB – Andrzejowi Kubowiczowi.

(ZPUE)


Dodatkowe informacje