Już jest! SMART Magazyn ZPUE S.A.

Nowy kwartalnik naszej Spółki, lada moment trafi do naszych Klientów! Zmianie uległa forma, styl oraz charakter publikacji, dlatego zdecydowaliśmy się na nowy tytuł: „SMART – Magazyn ZPUE S.A”.

Nowy kwartalnik naszej Spółki, lada moment trafi do naszych Klientów! Zmianie uległa forma, styl oraz charakter publikacji, dlatego zdecydowaliśmy się na nowy tytuł: „SMART – Magazyn ZPUE S.A”. W pełni oddaje on tendencję w rewolucji technologicznej, której jesteśmy uczestnikami. Z jednej strony to pierwszy człon nazwy naszego najnowszego i flagowego pod względem innowacji produktu – SPS (Smart Power Station) z drugiej zaś nawiązuje do filozofii „smart” obecnej także w elektroenergetyce.

Numer ukazał się w formie magazynu z mocno zróżnicowanymi treściami dotyczącymi zarówno naszej Firmy jak również całej branży. Oprócz pogłębionych analiz nie zabrakło miejsca dla inspirujących ciekawostek ze świata oraz lżejszych tekstów – rzecz jasna powiązanych z naszą działalnością.

Dołożyliśmy wszelkich starań zarówno od strony merytorycznej jak i graficznej, aby nowe pismo spełniało współczesne standardy dla pism branżowych oraz ułatwiało informowanie Naszych Klientów o Spółce.
W wersji elektronicznej nasz magazyn jest dostępny dla wszystkich pod linkiem: Magazyn SMART

 

smart magazyn zpue

 

(ZPUE)


Nasza strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich stosowanie oraz na przetwarzanie danych. Dodatkowe informacje