Szanowni Państwo,

coroczne spotkanie z Państwem w Bielsku-Białej jest dla nas szczególną pozycją w kalendarzu. Również i w tym roku poczyniliśmy starania, by mimo trudności związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa zapewnić Państwu bezpieczny i komfortowy pobyt na naszym stoisku podczas targów ENERGETAB. Prace w tym kierunku znajdowały się na zaawansowanym, zgodnym z harmonogramem etapie…

Niestety, rozwój wydarzeń związanych z pandemią, zauważalny wzrost liczby zachorowań, szczególnie w województwie śląskim oraz niezbyt optymistyczne prognozy ekspertów z dziedziny zdrowia publicznego sprawiły, że musieliśmy podjąć trudną, aczkolwiek konieczną i odpowiedzialną decyzję – w tym roku nie spotkamy się w Bielsku.

ZPUE S.A. jest firmą odpowiedzialną społecznie, ceniącą sobie zdrowie i życie swoich Pracowników, Klientów i Kontrahentów. Dlatego w pierwszej kolejności nie szczędziliśmy sił i środków by zorganizować stoisko w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem. Braliśmy przy tym pod uwagę wszelkie zalecenia oraz korzystaliśmy z wiedzy i doświadczenia specjalistów. Rozesłaliśmy także i opublikowaliśmy sporą część zaplanowanych zaproszeń. Odpowiedzialność polega jednak na tym, że czasami trzeba zrobić krok wstecz.

Niestety, obecna sytuacja związana z COVID-19 systematycznie się pogarsza, nie tylko w kraju ale także poza jego granicami. Nie możemy sobie pozwolić, by nasze coroczne, bardzo ważne dla nas wydarzenie, stało się źródłem nieszczęścia. Dlatego z ogromnym smutkiem jesteśmy zmuszeni odwołać naszą wizytę na Podbeskidziu. Wizytę, na którą wszyscy czekaliśmy z radosną niecierpliwością.

Z 33. odsłoną Międzynarodowych Targów Bielskich ENERGETAB 2020 wiązaliśmy ogromne nadzieje. Od wielu lat byliśmy obecni w tym miejscu, ceniąc sobie możliwość bezpośrednich rozmów z Państwem, które zawsze były źródłem zarówno inspiracji jak i nowych, wartościowych kontraktów.

Gorąco liczymy na zrozumienie ubolewając, że wiele zaplanowanych na wrzesień spotkań nie odbędzie się we wskazanym miejscu i czasie. Nie zmienia to jednak faktu, że nasi przedstawiciele i specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji drogą mailową, telefoniczną a także podczas kameralnych spotkań we Włoszczowie czy innych miejscach na terenie kraju.

Pandemia kiedyś się skończy. Mamy nadzieję, że niebawem znów spotkamy się na naszym targowym stoisku.

W tym roku nie spotkamy się w bielsku

 

(ZPUE)


Dodatkowe informacje