Podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Energetycznych Energetab 2012 firma ZPUE S.A. zdobyła złoty medal PGE Energia Odnawialna S.A. za rozproszony system odbioru energii z elektrowni fotowoltaicznej o mocy od 0,5 do 20 MW.

ENERGETAB 2012

Spośród sześćdziesięciu dziewięciu produktów zgłoszonych do Konkursu, 11-osobowa Komisja, w skład której wchodzą wybitni eksperci z dziedziny elektroenergetyki, nagrodziła najlepsze, najbardziej wyróżniające się produkty. Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie laureatom nagród odbyło się pierwszego dnia targów tj. 11.09.2012 r. w hotelu Dębowiec – ZIAD.

Tegoroczne jubileuszowe spotkanie targowe trwa do piątku, 14 września. Stoisko Grupy Kapitałowej ZPUE, jak co roku, odwiedza mnóstwo gości - niemal każdy stolik w trzystumetrowym namiocie jest zajęty.
Uwagę zwiedzających przyciąga makieta systemu odbioru energii z elektrowni fotowoltaicznej, nagrodzonego złotym medalem. Wszystkim zwiedzającym dziękujemy za przybycie i życzymy miłego pobytu podczas pozostałych dni targowych.

ENERGETAB 2012ENERGETAB 2012ENERGETAB 2012


Dodatkowe informacje