Spotkajmy się na naszych stoiskach podczas prestiżowych międzynarodowych wydarzeń!

W 2022 roku weźmiemy udział w prestiżowych imprezach branżowych. Pokażemy tam przede wszystkim nasze nowe produkty: magazyny energii i stacje ładowania samochodów elektrycznych. Nie zapomnimy też o naszych produktach od lat wiodących na rynku urządzeń dla elektroenergetyki. To kontenerowe stacje transformatorowe i rozdzielnice SN i nN.

Największe w Europie

zaproszenie na targi w monachium

Zaczynamy w Monachium 11-13 maja. EES Europe (Electrical Energy Storage Europe) to największa na kontynencie międzynarodowa wystawa akumulatorów i systemów magazynowania energii. Pod hasłem „Innowacyjne magazynowanie energii” to coroczne wydarzenie gromadzi producentów, dystrybutorów, twórców projektów, integratorów systemów, profesjonalnych użytkowników i dostawców innowacyjnych technologii akumulatorów oraz zrównoważonych rozwiązań do przechowywania energii odnawialnej, takich jak ekologiczny wodór i aplikacje Power-to-Gas.

EES Europe odbędzie się w ramach imponującej rozmachem imprezy targowej Inteligentniejsza e-Europa 2022 (The smarter E Europe), równolegle z trzema pokrewnymi targami energetycznymi:

  • Intersolar Europe – wiodąca na świecie wystawa dla branży solarnej i jej partnerów,
  • Power2Drive Europe – siła napędowa w branży pojazdów elektrycznych i technologii ładowania,
  • EM-Power Europe – wystawa inteligentnego wykorzystania energii w przemyśle i budynkach.

Niemcy, Monachium, Messe München, 11-13 maja 2022 r.

The smarter E Europe obejmuje wystawy, konferencje, fora, warsztaty i inne wydarzenia oferujące wystawcom, odwiedzającym oraz partnerom możliwość omówienia wizji, jak i pionierskich koncepcji związanych z nowoczesną energetyką. Platforma wyznacza centralne punkty, trendy, kierunki rozwoju oraz promuje wymianę pomysłów między branżami.

ZPUE S.A. w Polskim Stowarzyszeniu Magazynowania Energii

Branżowa konferencja

Już kilkanaście dni po powrocie z Monachium zapraszamy do Warszawy, na Kongres Energetyki Słonecznej organizowany w dniach 1-2 czerwca przez Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki. Zaprezentujemy tam bogatą ofertę dla PV z naszymi najnowszymi produktami: magazynami energii i stacjami ładowania samochodów elektrycznych.

kongres pv

Warszawa, dzielnica Wawer, Hotel Hilton, 1-2 czerwca 2022 r.

ENERGETAB? Obowiązkowo!

To wydarzenie, na którym nie może nas zabraknąć. Najważniejsza w kraju impreza branżowa, czyli 35. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2022. To polskie targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, zarówno konwencjonalnego, jak i związanego z OZE. Jest to zarazem jedno z kluczowych spotkań przedstawicieli sektora elektroenergetycznego.
Tradycyjnie zapraszamy do naszego namiotu, gdzie będzie czas na spotkania i rozmowy oraz zapoznanie się z naszymi nowościami. Do zobaczenia!

Bielsko-Biała, 13-15 września 2022 r.

(ZPUE)


Dodatkowe informacje