Tak się bawiła Grupa Koronea na Wielkim Pikniku Rodzinnym!

Na Wielkim Pikniku Rodzinnym zorganizowanym dla pracowników Grupy Koronea, który odbył się w sobotę, 13 czerwca na stadionie OSiR we Włoszczowie bawiło się blisko cztery tysiące osób.

Dopisała pogoda i dobre nastroje. Impreza była naszpikowana różnorodnymi atrakcjami, dzięki temu każdy mógł spędzić czas tak jak lubi i znaleźć coś dla siebie. Ponad tysiąc dzieci szalało w gigantycznym parku rozrywki, a ich rodzice świetnie bawili się biorąc udział w konkursach, zabawach, latając balonami na uwięzi, integrując się w przyjaznej i radosnej atmosferze. Specjalnie dla uczestników wystąpił Kabaret Skeczów Meczących i zespół BOYS. Można także było posłuchać zespołów, które tworzą nasi pracownicy – Quarco i F-BAND. Gościliśmy także zespół Crispy z Białorusi.

Wydano setki porcji karczków, kiełbasy, pieczonych ziemniaków. Rozlano hektolitry żurku i piwa. 150 osób z obsługi dbało o bezpieczeństwo, zaplecze gastronomiczne i obsługę artystyczną imprezy. Nie zabrakło sportowych emocji – piłkarskie drużyny: Energetyczna i Budowlana walczyły o przechodni Puchar Mistrzostw Grupy Koronea. Lepsza okazała się w tym roku drużyna Energetyczna, pokonując Budowlanych, po heroicznej walce w morderczym upale, wynikiem 5:1. Na Pikniku ogłoszono także zwycięzców konkursu „TO MY" skierowanego do działów i wydziałów wszystkich spółek z Grupy. Do zwycięzców powędrowały bony na zakup lodówek, ekspresów do kawy, mikrofalówek, a także nagrody pieniężne na integrację. Dużą niespodzianką były nagrody dla pracowników wyłonionych z publiczności którzy wzięli udział w zabawnym quizie na scenie. Fantastyczne prezenty w postaci komfortowych leżaków, hamaków, grilli ogrodowych, parasoli, namiotów itp. sprawiły zwycięzcom dużo radości. Szczęście uśmiechnęło się także do osób wspierających naszą Fundację „Jesteśmy Blisko". Los podarował im piękne poduchy ze specjalnym nadrukiem. Wśród wyróżnionych przez Fundację pracowników znaleźli się także Pan Stanisław Toborek, dyrektor ds. sprzedaży krajowej ZPUE S.A., którego Fundacja doceniła za zaangażowanie i wkład w jej działania oraz Pan Marek Terka z wydziału W3 za krzewienie odpowiedzialności społecznej.

Impreza trwała do późnych godzin nocnych i zakończyła się dyskoteką pod gołym niebem przy dźwiękach największych światowych przebojów w wykonaniu zespołu Follow Me. Było fantastycznie!
Więcej zdjęć na: https://www.facebook.com/zpuekoronea

piknik

piknik

piknik

piknik

piknik

piknik


Dodatkowe informacje