28. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie

Serdecznie zapraszamy na 28. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie. W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa aż sześć targowych premier, z których cztery produkty to nowości w ofercie. Już dziś możemy zdradzić, że wśród nowych produktów pojawią się: rodzina miniaturowych rozdzielnic SN w izolacji gazowej, czyli TPM „kompakt”, TPM EKO – nowa ekologiczna rozdzielnica SN w izolacji powietrzno – próżniowej, RETROFIT – czyli najatrakcyjniejsza alternatywa dla wyeksploatowanych wyłączników SN, oraz RNK-1 w roli łącznika dedykowanego dla sieci trakcyjnych.

Po raz pierwszy w Bielsku będzie można także zapoznać się z ulepszoną technologicznie stacją kontenerową Mzb1, przygotowaną do współpracy ze Smart Grid z układem telemetrii oraz telemechaniki oraz budową RECLOZERA - innowacyjnego automatycznego wyłącznika napowietrznego z układem automatyki sieciowej i zabezpieczeń, dedykowanego do Smart Grid.

Nie zabraknie oczywiście materiałów reklamowych, gadżetów, smacznych przekąsek i pysznej kawy, którą tak bardzo lubicie.

Drodzy Państwo! Do zobaczenia we wrześniu!

zaproszenie

zaproszenie-foto


Dodatkowe informacje