Pod koniec maja na boisku Orlika w Golczewie (woj. zachodniopomorskie) odbyła się 4-edycja Turnieju Volt –Cup w piłce nożnej, w której brały udział drużyny działające w branży energetycznej: ZIE-E Eugniusz Brzostk, Elektromax KM, Usługi Geodezyjne Grzegorz Dyksy, Biuro Projektowo Prawne Robert Bieć, ENEA Operator Sp. z o.o.,  Ekol Dziwnówek.
Drużyna ZPUE, w skład której wchodzą pracownicy naszej firmy spisała się znakomicie i po dwóch wygranych meczach i dwóch remisach zajęła I miejsce.
Awans do finału zapewniła wygrana  4-0 z drużyną z firmy ENEA ze Szczecina oraz  niezwykle zacięta walka podczas meczu z drużyną z firmy Ekol Dziwnówek, gdzie w końcówce nasi piłkarze zdołali strzelić aż trzy bramki i zremisować z trudnym rywalem 3-3.  W grupie drużyna ZPUE zajęła 2-miejsce, co doprowadziło do spotkania ze zwycięzcą II grupy - drużyną ENEA-Szczecin. W meczu padł remis 1-1. O wyniku decydowały rzuty karne. Warto podkreślić, że bramkarz ZPUE obronił trzy strzały i zapewnił naszym piłkarzom bezapelacyjne zwycięstwo.
W imieniu drużyny dziękujemy panu Eugeniuszowi Brzostkowi z ZIEE za świetną organizację i sportowe emocje na wysokim poziomie– mówi Robert Teklak, kapitan drużyny.

zloto


Dodatkowe informacje