Firma ZPUE S.A. otrzymała Diament Forbesa 2013, zajmując II miejsce na liście najbardziej wartościowych spółek województwa świętokrzyskiego. Imponującym wyróżnieniem jest e-Diament Forbes&Biznes.pl oraz I miejsce w kategorii na najlepszą stronę korporacyjną.

forbes-eDiament-wreczenie

 diamentdiamentdiament

Diamenty Forbesa zostały rozdane podczas uroczystej gali, która odbyła się w środę, 6-go lutego w Kielcach. Amerykański dwutygodnik, wydawany w Polsce od 2004 roku we współpracy z wywiadownią gospodarczą BISNODE Polska, (dawniej Dun&Bradstreet), opracował ranking firm najszybciej zwiększających swoją wartość. W tegorocznym zestawieniu pod uwagę zostały wzięte wyniki finansowe osiągnięte w latach 2009,2010 i 2011.

diamenty forbesa

„Na świętokrzyskiej gali wręczono również e-Diament Forbes&Biznes.pl, nagrodę przyznawaną przedsiębiorcom za najlepsze strony internetowe. W tym roku bezkonkurencyjna okazała się firma ZPUE S.A., tym samym otrzymała ona 10 tys. zł na kampanię reklamową w serwisie Biznes.pl." /źródło portal Biznes.pl/

Taką informację i relację filmową z gali, w której wzięli udział Andrzej Grzybek, prezes zarządu ZPUE S.A. oraz Iwona Dobosz, członek zarządu Koronei możecie obejrzeć tutaj od 01:58 minuty:

forbes

 Źródło: http://biznes.pl/wiadomosci/raporty/swietokrzyskie-czolowka-nie-zwalnia-tempa,5414765,1,5396046,443,news-detal.html

 

adrian marczewski

Na zdjęciu: Adrian, najmłodszy grafik Biura Promocji i Reklamy ZPUE, który razem z koleżankami i kolegami z działu tworzy nasze strony internetowe.


Dodatkowe informacje