energetab

32. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB

ENERGETAB to największe w Polsce międzynarodowe targi nowoczesnych urządzeń i technologii dla energetyki oraz doskonałe miejsce promocji i budowy wizerunku firmy. Zakres branżowy targów ENERGETAB jest bardzo obszerny. Obejmuje zarówno urządzenia i aparaturę związaną z wytwarzaniem energii elektrycznej, jak i z jej przesyłaniem i dystrybucją – na każdym pozio¬mie napięciowym. Targom towarzyszą konferencje, seminaria i prezentacje wystawców. Jest to doskonałe miejsce dla rozmów o aktualnych kierunkach rozwoju branży oraz wdrażanych innowacjach.

ZPUE na targach ENERGETAB 2018

Targi Energetab - to wyjątkowe miejsce jest źródłem pozytywnej energii, którą dzielimy się co roku z naszymi klientami. Ponad 450 - metrowe stoisko, bogata ekspozycja, blisko stuosobowy zespół specjalistów i niepowtarzalna atmosfera towarzysząca spotkaniom biznesowym sprawia, że każdego roku odwiedza nas tysiące Klientów. Przez wszystkie dni targowe to miejsce tętni życiem, a gwar rozmów nie cichnie nawet przez chwilę. Spotykamy się, dyskutujemy, umacniamy kontakty, wymieniamy doświadczenia, poznajemy nowych kooperantów z rozmaitych zakątków Polski i świata. A wszystko to w doskonałej atmosferze, przyjaznej biznesowi i wspólnym interesom. Podczas ubiegłorocznej edycji targów Energetab miała miejsce ważna dla nas, ale przede wszystkim dla naszych obecnych i przyszłych partnerów, premiera Inteligentnej Stacji Transformatorowej SPS z podziemnym magazynem energii. Premiera SPS pod hasłem „Urzeczywistniamy obietnice” została zorganizowana na stoisku ZPUE w Bielsku-Białej, mimo, że sama stacja, fizycznie, znajduje się we Włoszczowie. Dzięki łączom telekomunikacyjnym uczestnicy wydarzenia mogli obejrzeć transmisję na żywo nie tylko obrazu z kilku kamer, ale także przepływy prądów w SPS.

Ubiegłoroczna obecność spółki na targach była wyjątkowa także za sprawą jubileuszu 30-lecia istnienia ZPUE. Serdecznie dziękujemy za otrzymaną Nagrodę Specjalną 31. Międzynarodowych Energetycznych Targów ENERGETAB w Bielsku-Białej z okazji jubileuszu ZPUE.

ZPUE na Energetab 2018
ZPUE na Energetab 2018
ZPUE na Energetab 2018
ZPUE na Energetab 2018
ZPUE na Energetab 2018
ZPUE na Energetab 2018
 

 

Kiedy? Gdzie?

17–19 września 2018

43-316 Bielsko-Biała
al. Armii Krajowej 220
GPS: N49° 47' 1.0536" ; E19° 1' 33.6864"

Organizator:

ZIAD Bielsko-Biała SA
43-316 Bielsko-Biała
al. Armii Krajowej 220

Godziny otwarcia dla zwiedzających:

17 - 18 września 2019 roku (wtorek - środa): 9.00 – 17.00
19 września 2019 roku (czwartek): 9.00 – 15.00

Bilety wstępu na targi:

Wstęp wolny

Plan sytuacyjny

energetab dojazd

Adres strony targów:

http://www.energetab.pl

źródło: http://www.energetab.pl

Nasza strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich stosowanie oraz na przetwarzanie danych. Dodatkowe informacje