logo

ELFACK 2019

Targi ELFACK to największa międzynarodowa impreza branży elektrotechnicznej w Skandynawii, gdzie wystawcy prezentują nowe produkty i rozwiązania dla około 23 000 osób. Program targów obejmuje prezentacje wystawców, a także warsztaty i seminaria poświęcone tematyce branżowej. Targi te stanowią idealną platformę do nawiązania współpracy gospodarczej, wprowadzania nowych produktów i budowania marki. Targi Elfack odbywają się w szwedzkim Centrum Wystawowo-Kongresowym w Göteborgu co dwa lata.
W tym roku na targowym stoisku ZPUE zaprezentujemy kompaktową stację transformatorową w obudowie metalowej, złącza kablowe oraz doskonale oceniane na rynkach zagranicznych i rozdzielnice: RELF i TPM.

ZPUE na targach Elfack

Stoisko ZPUE i naszego szwedzkiego partnera – firmę Elektrofabriken na Międzynarodowych Targach ELFACK tętniło życiem. Co dwa lata prezentujemy tutaj własne, innowacyjne rozwiązania technologiczne doceniane przez specjalistów z branży. Niezliczona ilość wizyt i inspirujących rozmów, które odbyliśmy podczas targów ELFACK napawa nas optymizmem i pozwala śmiało myśleć o rozwoju na skandynawskich rynkach.

Dołącz do nas w dniach 07 - 10 maja 2019

ZPUE na targack Elfack
ZPUE na targack Elfack

stoisko B07:80

 
 

Kiedy? Gdzie?

07 – 10 maja 2019.

Szwedzkie Centrum Wystawowo-Kongresowym w Göteborgu

The Swedish Exhibition & Congress Centre
Mässans Gata/Korsvägen, 412 94 Gothenburg, Sweden

Organizator:

Svenska Mässan Stiftelse

Godziny otwarcia dla zwiedzających:

07 – 09 maja 2019 (wtorek – czwartek) 9.00 – 17.00
10 maja 2019 (piątek) 9.00 – 14.00

Rejestracja na targi ELFACK:

 
Rejestracja      click

Plan hal:

Zobacz: https://en.elfack.com/home/for-exhibitors/exhibition-map

Adres strony targów:

www.elfack.com

 

Nasza strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich stosowanie oraz na przetwarzanie danych. Dodatkowe informacje