ZPUE nominowane do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

ZPUE o krok od Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. To wyróżnienie dla firm, które wnoszą znaczący wkład w rozwój naszej gospodarki, budując pozytywny wizerunek polskiej przedsiębiorczości na całym świecie oraz stanowią wzór dla innych.

introZnaleźliśmy się w gronie 18 firm, które otrzymały nominację do Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. To dla nas olbrzymie wyróżnienie. Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP jest przyznawana przez Prezydenta raz do roku. To wyróżnienie dla firm, które wnoszą znaczący wkład w rozwój naszej gospodarki, budując pozytywny wizerunek polskiej przedsiębiorczości na całym świecie oraz stanowią wzór dla innych. Uroczysta Gala, na której ogłoszono laureatów odbyła się 16 listopada w ramach Kongresu 590 w Jasionce koło Rzeszowa. Byliśmy oceniani w kategorii Odpowiedzialny Biznes. Nagroda powędrowało do firmy Mlekovita, której serdecznie gratulujemy. Z Uroczystości wróciliśmy z pamiątkowym dyplomem i olbrzymią satysfakcją z udziału w tak prestiżowym rankingu. Mamy poczucie, że nasz wkład w budowanie polskiej gospodarki został dostrzeżony.
Galę XV edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta zakończył koncert Kamila Bednarka z towarzyszeniem Filharmonii Podkarpackiej.


Nasza strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich stosowanie oraz na przetwarzanie danych. Dodatkowe informacje