Wielka integracja pracowników Grupy Koronea

Anna Wyszkoni, Formacja Chatelet, gigantyczne dmuchane tory przeszkód i ponad cztery tysiące pracowników z Grupy Koronea bawiło się na tegorocznej firmowej imprezie integracyjnej.

Anna Wyszkoni, Formacja Chatelet, gigantyczne dmuchane tory przeszkód i ponad cztery tysiące pracowników z Grupy Koronea bawiło się na tegorocznej firmowej imprezie integracyjnej. 

W naszym firmowym święcie biorą co roku udział pracownicy ze wszystkich zakładów produkcyjnych ZPUE w Polsce, Biur Techniczno-Handlowych i przedstawicielstw spoza kraju oraz z pozostałych spółek wchodzących w skład Grupy Koronea (GK). W tym roku wzięło w nim udział ponad cztery tysiące osób, w tym przeszło tysiąc dwieście dzieci. Ulubionym miejscem najmłodszych była strefa naszej Fundacji „Jesteśmy Blisko. Obok całej masy niespodzianek, konkursów i animacji firma ufundowała dla nich ponad dwa tysiące upominków, które rozdawali wolontariusze Fundacji. Dorośli mogli w tym roku zaszaleć na gigantycznych, dmuchanych torach przeszkód. Tutaj rozegrał się też tegoroczny firmowy turniej sportowy – Koronea CUP 2017, w którym wzięło udział aż 19 drużyn ze wszystkich spółek GK. Sportowych emocji dostarczył także widowiskowy pokaz Karate w wykonaniu zawodników z Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin Koronea, sponsorowanego od ponad dwudziestu lat przez ZPUE. Swoimi umiejętnościami popisał się między innymi sensei Bogusław Wypychewicz, prezes Rady Nadzorczej ZPUE, posiadacz 2DAN-a, który wykonał bezbłędnie trudny test Tameshi-wari. Niespodzianką wieczoru okazał się występ Janusza Petrykowskiego – prezesa zarządu ZPUE, który w towarzystwie zespołu złożonego z pracowników ZPUE zaśpiewał i zagrał kilka światowych przebojów. Imprezę uświetnił program kabaretowy w wykonaniu Formacji Chatelet, a gwiazdą wieczoru była Anna Wyszkoni. Całość zakończyła się dyskoteką pod gwiazdami.  

Fot0.jpg

fot1.jpg

fot2.jpg

fot3.jpg

fot4.jpg

fot5.jpg

fot6.jpg

fot7.jpg

fot8.jpg

fot9.jpg

 


Nasza strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich stosowanie oraz na przetwarzanie danych. Dodatkowe informacje