Polski elektryczny samochód w ZPUE

Polski elektryczny samochód koncepcyjny, który jechał z Sosnowca do Kielc ładował się w ZPUE. Samochodem podróżowali inżynierowie z Komel-a Instututu Badawczego w obszarze napędów i maszyn elektrycznych.

Polski elektryczny samochód koncepcyjny, który jechał z Sosnowca do Kielc ładował się w ZPUE. Samochodem podróżowali inżynierowie z Komel-a wiodącego w kraju Instututu Badawczego w obszarze napędów i maszyn elektrycznych. Przedstawiciele ośrodka naukowego wzięli udział w Konferencji ZPUE dotyczącej innowacji i rozwoju e-moblity w Polsce. Prezentowali przy okazji swoje własne rozwiązanie z tej dziedziny. Nasza firma jest gotowa dostarczać systemy zasilające, dla wszystkich rodzajów ładowarek, począwszy od Tesli do punktów ładowania mieszczących się przy galeriach handlowych, czy parkingach osiedlowych (tzw. słupki). Intensywnie pracujemy nad poszerzeniem oferty. Idziemy w kierunku inteligentnych systemów ładowania, redukujących nadmierne obciążenie, na przykład poprzez magazyny energii.

 

elektryczna panda


Nasza strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich stosowanie oraz na przetwarzanie danych. Dodatkowe informacje