ZPUE S.A. zaprasza na inspirującą konferencję i do strefy startupów podczas Targów Enex (1-2 marca)

ZPUE S.A. zaprasza na inspirującą konferencję i do strefy startupów podczas Targów Enex (1-2 marca). Jako partner Targów Enex zapraszamy do wymiany doświadczeń i bezpośredniego kojarzenia innowacyjnych start-upów z naszą firmą dysponującą realnym potencjałem inwestycyjnym.

enex

Jako partner Targów Enex zapraszamy do wymiany doświadczeń i bezpośredniego kojarzenia innowacyjnych start-upów z naszą firmą dysponującą realnym potencjałem inwestycyjnym. 1 marca uruchamiamy specjalną „STREFĘ INNOWACJI ZPUE” - płaszczyźnę współpracy i komunikacji w zakresie nowoczesnych rozwiązań dla elektroenergetyki.

- Jesteśmy żywo zainteresowani wsparciem młodych osób w pierwszej fazie ich działalności. Szukamy ludzi z nieszablonowymi pomysłami i ambitnymi planami na przyszłość. Jesteśmy gotowi na konkretne rozmowy, spotkania. Mamy środki na rozwojowe inwestycje – mówi Łukasz Nieradko, Dyrektor Strefy Innowacji ZPUE S.A.

Zachęcamy także do uczestnictwa w inspirującej Konferencji „Biznes i innowacje. Dobre przykłady, szanse i zagrożenia” organizowanej przy współpracy z PGE Dystrybucja S.A. i Targami Kielce. Konferencja odbędzie się 1 marca, w Hali „E” Targów Kielce. Otworzy ją o godzinie 11:00 - Prezes Zarządu ZPUE Janusz Petrykowski. Wśród panelistów znajdą się między innymi: dr inż. Dariusz Gołębiewski – szef projektu PZU Lab, który tworzy zespół inżynierów ryzyka, specjalistów z zakresu bezpieczeństwa przyszłych przedsiębiorstw i prowadzonych inwestycji; Pawel Bochniarz, Prezes Zarządu MIT Enterprise Forum Poland (MITEF) – globalnej sieci lokalnych organizacji specjalizujących się we wdrażaniu nowych technologii, urzeczywistnianiu innowacyjnych pomysłów, pomocy w tworzeniu i rozwoju światowej klasy firm technologicznych; dr Stanisław Rogozinski z firmy Brante Partners spółki doradczej specjalizującej się w obsłudze transferu wiedzy i komercjalizacji technologii; dr hab. inż. elektryk, prof. Jakub Bernatt, wynalazca, Dyrektor w KOMEL - wiodącym w kraju Instytucie Badawczym w obszarze napędów i maszyn elektrycznych; Magdalena Jackowska – Rejman – prezes należącej do Grupy Innovatika spółki TechBrainers, zajmującej się technology scoutingiem –dla korporacyjnych R&D; Marcin Wiśniewski - Dyrektor dz. Sprzedaży i Marketingu w i3D S.A - spółki działającej od niemal 10 lat na polu nowych technologii i interaktywnych rozwiązań wirtualnych.; Robert Barski, Prezes Zarządu Smart Data Lights Sp. z o.o., z wieloletnim doświadczeniem związanym z przedsiębiorczością i transferem technologii oraz budową pojazdów elektrycznych.

Nabór firm, startupów, wynalazców specjalizujących się w projektowaniu innowacyjnych rozwiązań dla sektora elektroenergetyki trwa. Wszystkich zainteresowanych zaprezentowaniem swojej oferty prosimy o kontakt z menadżerami projektu z ramienia Targów Kielce:

Robert Frąk, , tel. 41 365 12 12

Katarzyna Magdziarz, , tel. 41 365 12 07

baner konferencja d
 
prezes

Szanowni Państwo,

Mam ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w "Strefie Innowacji ZPUE" i uczestnictwa w inspirującej Konferencji "Biznes i innowacje. Dobre przykłady, szanse i zagrożenia", organizowanej przez naszą firmę, przy współpracy z Targami Kielce. Konferencja odbędzie się 1-go marca podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX. To płaszczyzna komunikacji i wymiany doświadczeń, w której biznes i kapitał spotkają się z dobrymi praktykami, pomysłami i innowacyjnymi rozwiązaniami dla energetyki. W obliczu zmian i wyzwań jakie stawia przed nami rzeczywistość musimy się spotykać, rozmawiać i otwierać na szeroko pojętą współpracę. Dlatego gorąco zachęcam do odwiedzenia naszej "Strefy Innowacji ZPUE" i aktywnego uczestnictwa w konferencji - debacie o perspektywach rozwoju i wspólnej przyszłości.

Janusz Petrykowski
Prezes Zarządu ZPUE S.A.

 
 
 

Wydarzenie ma charakter otwarty i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

 

Agenda


strzalka
 
11:00 - 11:30  Sesja inauguracyjna - Janusz Petrykowski, Prezes Zarządu ZPUE S.A. 
11:30 - 12:00 Dariusz Gołębiewski, szef projektu PZU Lab - "Zarządzanie ryzykiem w zakładzie energetycznym z perspektywy ubezpieczyciela"
12:00 - 12:30 Magdalena Jackowska-Rejman, założycielka i CEO techBrainers - "Jak budować współpracę korporacji i startupów"
12:30 - 13:00 Ryszard Grzelka, Wiceprezes ds. technicznych, Plasma System S.A.
Absolwent Politechniki Śląskiej - "Innowacyjne zastosowania technologii warstwy wierzchniej w energetyce."
13:00 - 13:30 Przerwa
13:30 - 14:00 Paweł Bochniarz, Prezes Zarządu MIT Enterprise Forum Poland - "Jak grać fair ze startupami. Wskazówki dla dużych firm angażujących się w programy akceleracyjne"
14:00 - 14:30 Stanisław Rogoziński, założyciel i partner zarządzający w Brante Partners sp. z o.o. - "Innowacje a wycena wartości z technologii i spółek start-up w procesach inwestycyjnych w sektorze energetycznym"
14:30 - 15:00 Robert Barski, Prezes Zarządu Smart Data Lights sp. z o.o. -"Perspektywy rozwoju elektromobilności w Polsce"
15:00 - 15:30 Jakub Bernatt, wynalazca, Dyrektor w KOMEL - wiodącym w kraju Instytucie Badawczym w obszarze napędów i maszyn elektrycznych - "Doświadczenia z eksploatacji samochodów elektrycznych w działalności gospodarczej"
15:30 - 16:00 Marcin Wiśniewski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w i3D S.A. -"Profesjonalne zastosowania VR (rzeczywistości wirtualnej)"
16:00 - 16:10 Podsumowanie konferencji - Łukasz Nieradko, Dyrektor Centrum Innowacji ZPUE S.A.
 
 

Drodzy Goście,

Mam zaszczyt poprowadzić konferencję, która odbędzie się podczas pierwszego dnia Targów Enex w Kielcach. Spotkamy się w specjalnie zaaranżowanym miejscu, a nasi prelegenci liczą na żywą dyskusję z Wami.

Do zobaczenia!

Łukasz Nieradko
Dyrektor Centrum Innowacji ZPUE S.A.

Łukasz Nieradko

Nasza strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich stosowanie oraz na przetwarzanie danych. Dodatkowe informacje