Z magicznym kontenerem do Hannoveru

ZPUE na targach w Niemczech zaprezentuje doskonale oceniane na tamtym rynku rozdzielnice: RELF i TPM Kompakt, łączniki do linii napowietrznych oraz stację transformatorową zabudowaną w kontenerze morskim, która jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów w kwestii mobilnych i kompaktowych rozwiązań.

- W tym roku ZPUE S.A. realizując przyjęte założenia, które dotyczą między innymi zwiększenia sprzedaży w eksporcie bierze udział w kilku najważniejszych międzynarodowych targach branżowych. Za nami Amper w Czechach, Elcom na Ukrainie, przed nami Targi w Rosji i Hannover Messe - największe targi przemysłowe w Europie.

ZPUE na targach w Niemczech zaprezentuje doskonale oceniane na tamtym rynku rozdzielnice: RELF i TPM Kompakt, łączniki do linii napowietrznych oraz stację transformatorową zabudowaną w kontenerze morskim, która jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów w kwestii mobilnych i kompaktowych rozwiązań. Dzięki prostej i jednocześnie innowacyjnej formie stacja może być łatwo transportowana w dowolne miejsce na świecie. Zwarta konstrukcja obejmująca wszystkie elementy funkcyjne stacji pozwalana na szybki i tani montaż na obiekcie. Idea jest na tyle elastyczna i rozwojowa, że według potrzeb klienta można w stacji zamontować wiele wariantów rozwiązań takich jak na przykład: magazyn energii, inwertery do instalacji fotowoltaicznych czy systemy ładowania samochodów elektrycznych.

Wśród prezentowanych w Hannoverze innowacyjnych rozwiązań ZPUE znajdzie się wyłącznik automatyczny typu Reklozer, który zasługuje na szczególną uwagę, jako jedno z niewielu takich rozwiązań produkowanych na świecie. To idealne zabezpieczenie napowietrznych linii przesyłowych.

Z magicznym kontenerem do Hannoveru

Z magicznym kontenerem do Hannoveru

Z magicznym kontenerem do Hannoveru


Nasza strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich stosowanie oraz na przetwarzanie danych. Dodatkowe informacje