ZPUE na Seminarium w Norwegii

ZPUE uczestniczyło w Seminarium Elektroenergetycznym w Norwegii. Spotkanie z przedstawicielami tamtejszych zakładów energetycznych to pokłosie współpracy z norweską firmą.

ZPUE uczestniczyło w Seminarium Elektroenergetycznym w Norwegii. Spotkanie z przedstawicielami tamtejszych zakładów energetycznych to pokłosie współpracy z norweską firmą, którą nawiązaliśmy podczas zeszłorocznych targów Międzynarodowych Targów Eliaden w Oslo. Podczas seminarium zaprezentowaliśmy nasz potencjał technologiczno-produkcyjny oraz rozdzielnicę średniego napięcia – RELF. Prezentacja miała na celu przybliżenie marki ZPUE klientom. Do tej pory nasze urządzenia były ofertowane, jako alternatywna opcja dla klientów końcowych, natomiast po seminarium jesteśmy brani pod uwagę, jako główny dostawca urządzeń. W spotkaniu wzięli udział Maciek Ogos, product manager ds. rozdzielnic średniego napięcia i Michał Śliwiński menadżer sprzedaży z działu eksportu.

 

Seminarium w norwegii


Nasza strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich stosowanie oraz na przetwarzanie danych. Dodatkowe informacje