ZPUE S.A. w XVII Forum "Zmieniamy Polski Przemysł"

Po raz pierwszy wzięliśmy udział w XVII Forum Zmieniamy Polski Przemysł (Warszawa, 6 lutego). Wydarzenie jest jedną z najważniejszych cyklicznych debat o stanie, przemianach i perspektywach rozwoju polskiej gospodarki.

prezes

Po raz pierwszy wzięliśmy udział w XVII Forum Zmieniamy Polski Przemysł (Warszawa, 6 lutego). Wydarzenie jest jedną z najważniejszych cyklicznych debat o stanie, przemianach i perspektywach rozwoju polskiej gospodarki. W jednej z sesji tematycznych aktywnie uczestniczył Janusz Petrykowski, Prezes Zarządu ZPUE S.A. Dyskusja pod hasłem "Inwestycje infrastrukturalne. Zamknięcie czy otwarcie?" opierała się o zagadnienia związane z przetargami, finansami, skutecznymi terminami, zmianami w procedurach i organizacji inwestycji oraz ich gospodarczym i politycznym znaczeniu dla kraju. W sesji wzięli udział szefowie największych polskich spółek: Ernest Jelito - Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny, Górażdże Cement SA; Andrzej Kaczmarek - Prezes Zarządu, PSE Inwestycje SA, Krzysztof Kondraciuk - Generalny Dyrektor, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Ireneusz Merchel - Prezes Zarządu, PKP Polskie Linie Kolejowe SA, Tomasz Stępień - Prezes Zarządu, Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM SA, Igor Wasilewski - Prezes Zarządu, PERN SA, Jarosław Waszkiewicz - Dyrektor, Departament Dróg Publicznych, Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa.

Fragment wystąpienia Prezesa Janusza Petrykowskiego:

Pozostałe panele dyskusyjne dotyczyły między innymi innowacji w polskiej gospodarce, polskich firm na tle światowej konkurencji, zarządzania w dobie rewolucji przemysłowej, prognoz gospodarczych na przyszłość, a także rozwoju polskiej armii i przemysłu obronnego w Polsce.

forum


Nasza strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich stosowanie oraz na przetwarzanie danych. Dodatkowe informacje