ZPUE na Hannover Messe 2017

Dziękujemy wszystkim naszym gościom za udział w Targach Hannover Messe 2017. Te największe targi przemysłowe w Europie są okazją do świtowych premier i prezentacji najnowocześniejszych rozwiązań.

Dziękujemy wszystkim naszym gościom za udział w Targach Hannover Messe 2017. Te największe targi przemysłowe w Europie są okazją do świtowych premier i prezentacji najnowocześniejszych rozwiązań dla elektroenergetyki i przemysłu. Tegoroczna edycja z uwagi na rolę Polski, jako kraju partnerskiego była wyjątkowa. Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązanych kontaktów. Wyraźnie odczuliśmy wzrost zainteresowania naszą ofertą. Na większym niż ubiegłoroczne targowym stoisku ZPUE prezentowaliśmy w tym roku stację transformatorową zabudowaną w kontenerze morskim, łączniki do linii napowietrznych pokazane w atrakcyjny sposób oraz doskonale oceniane na rynkach zagranicznych i rozdzielnice: RELF i TPM Kompakt. Wśród innowacyjnych rozwiązań ZPUE znalazł się wyłącznik automatyczny typu Reklozer, który zasługuje na szczególną uwagę, jako jedno z niewielu takich rozwiązań produkowanych na świecie. To idealne zabezpieczenie napowietrznych linii przesyłowych.

 

hannover 01

hannover 01

hannover 01


Nasza strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich stosowanie oraz na przetwarzanie danych. Dodatkowe informacje