ZPUE modernizuje zasilanie kieleckiej Kolporter Areny na UEFA Euro U21 2017

Ten nowoczesny obiekt zbudowany zgodnie z wytycznymi UEFA oraz najnowszymi trendami w budownictwie obiektów sportowych wyposażony jest w system zasilania dostarczony przez ZPUE, który działa na nim od 2005 roku.

Ten nowoczesny obiekt zbudowany zgodnie z wytycznymi UEFA oraz najnowszymi trendami w budownictwie obiektów sportowych wyposażony jest w system zasilania dostarczony przez ZPUE, który działa na nim od 2005 roku. Obecnie w związku z wymaganiami UEFA dotyczącymi transmisji telewizyjnych z meczów Euro 2017 system jest w trakcie modernizacji i uruchomienia dodatkowego zasilania awaryjnego.

Zasadnicze prace obejmują modernizację pracujących rozdzielni głównych produkcji ZPUE, zmianę diagramu pracy SZR, dostawę i montaż agregatu prądotwórczego, który w razie awarii zasili odbiory rezerwowane, w tym oświetlenie płyty boiska, wozy transmisyjne oraz studio telewizyjne.

- Nowatorskim rozwiązaniem w porównaniu do tych funkcjonujących na innych stadionach piłkarskich w Polsce jest zastosowanie statycznego przełącznika STS. Gwarantuje on przełączenie pomiędzy niezależnymi synchronicznymi i asynchronicznymi źródłami prądu przemiennego w czasie krótszym niż 5 ms - mówi Rafał Kowalski, dyrektor Świętokrzyskiego Biura Techniczno – Handlowego ZPUE.

ZPUE S.A. ma na swoim koncie wiele prestiżowych realizacji na obiektach sportowych. Nasze urządzenia zasilają stadiony piłkarskie czołowych polskich klubów - Widzewa Łódź, Wisły Kraków, Lecha Poznań, Górnika Zabrze, Termaliki Niecieczy i wielu innych. Ciekawym przykładem realizacji z ostatnich miesięcy jest wyposażenie w system zasilania nowego Stadionu Żużlowego „ORZEŁ” w Łodzi.

laboratorium


Nasza strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich stosowanie oraz na przetwarzanie danych. Dodatkowe informacje