AMPER - cztery dni pełne rozmów

Stoisko ZPUE na tegorocznych 25. Międzynarodowych Targach AMPER tętniło życiem. Co roku prezentujemy tutaj własne, innowacyjne rozwiązania technologiczne, doceniane i nagradzane przez specjalistów z branży.

Stoisko ZPUE na tegorocznych 25. Międzynarodowych Targach AMPER tętniło życiem. Co roku prezentujemy tutaj własne, innowacyjne rozwiązania technologiczne, doceniane i nagradzane przez specjalistów z branży. Niezliczona ilość wizyt i inspirujących rozmów, które odbyliśmy w tym roku podczas Międzynarodowych Targów Amper napawa nas optymizmem i pozwala śmiało myśleć o rozwoju na południowoeuropejskich rynkach. Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością na tegorocznym stoisku, naszym z zakładów energetycznych działających w Czechach i na Słowacji, przedstawicielom firm z Niemiec, Irlandii, Słowenii, Serbii, Ukrainy, Norwegii i wielu innych krajów, zainteresowanych importem naszych urządzeń.

 

amper


Nasza strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich stosowanie oraz na przetwarzanie danych. Dodatkowe informacje