ZPUE na Międzynarodowych Targach w Poznaniu

Dziękujemy za wszystkie odwiedziny podczas tegorocznej wystawy, za rozmowy i cenne spostrzeżenia dotyczące oferty i naszej pracy. Dziękujemy także Radzie Konkursowej MPT za docenianie naszych wysiłków.

Każde targi mają swój klimat – tym poznańskim także towarzyszy szczególna, unikalna atmosfera. Bardzo cenimy sobie tutejsze spotkania, rozmowy i energetyczną aurę, która nam towarzyszy na EXPOPOWER już od 10 lat. Dziękujemy za wszystkie odwiedziny podczas tegorocznej wystawy, za rozmowy i cenne spostrzeżenia dotyczące oferty i naszej pracy. Dziękujemy także Radzie Konkursowej MPT za docenianie naszych wysiłków w tworzeniu efektywnych narzędzi komunikacji z klientem. Nagroda, którą otrzymaliśmy za nasze stoisko jest dla nas wartościowym sygnałem, że jesteśmy doceniani nie tylko za niezawodne i innowacyjne rozwiązania, ale także za umiejętność przyjaznego dialogu z rynkiem.

 

expopower 01

expopower 02

expopower 03


Nasza strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich stosowanie oraz na przetwarzanie danych. Dodatkowe informacje