ZPUE S.A. otrzymała Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich za Inteligentną Stację Transformatorową SPS z magazynem energii. Uroczystość wręczenia nagrody odbyła się we wtorek (7.05) podczas odbywającej się w stolicy Wielkopolski wystawy EXPOPOWER.

Jak poinformowały na swojej stronie internetowej Międzynarodowe Targi Poznańskie, odznaczone Złotym Medalem produkty są unikatowe w swojej klasie, wykonane ze znakomitej jakości materiałów i wytworzone w oparciu o najwyższej klasy technologie.
Nagrodę w imieniu ZPUE S.A. z rąk Prezesa Zarządu ENEA Operator Andrzeja Kojry odebrał Prokurent, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Krajowej Stanisław Toborek.

Złoty Medal MTP jest kolejną nagrodą dla włoszczowskiej Spółki za Inteligentną Stację Transformatorową SPS, która po raz pierwszy została zaprezentowana we wrześniu ub.r. podczas Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB w Bielsku-Białej.

Dotychczas SPS została nagrodzona m.in. podczas odbywających się w listopadzie w Lublinie Targów ENERGETICS. Znalazła także uznanie podczas zorganizowanej z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości Pomorskiej Gali Energetyki. Wówczas w ręce ZPUE trafiła specjalna statuetka „Innowacje w Energetyce”.

SPS to inteligentna stacja transformatorowa z magazynem energii, przyłączami do źródeł OZE oraz ładowarkami pojazdów elektrycznych. Rozwiązanie integrujące funkcje zdalnie zarządzanej, rozdzielczo-dystrybucyjnej stacji transformatorowej, pracującej w systemie Smart Grid z dwukierunkowym inwerterem (ładowanie / oddawanie energii) współpracującym z magazynem energii, jednocześnie zapewniając możliwość ładowania pojazdów elektrycznych, zarówno osobowych jak i np. autobusów. Uzupełnieniem systemu jest możliwość zasilania magazynu energii lub odbiorców bezpośrednio z odnawialnych źródeł energii elektrycznej np. farm fotowoltaicznych czy wiatrowych. Poszczególne elementy składowe mogą tworzyć niezależne instalacje lub zarządzane przez SPS-Control pracować, jako jeden zaawansowany system.

 

 

zloty medal mtp expopower 2019

ZPUE S.A. otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Firma Rodzinna Roku 2018 w kategorii „Kreator odpowiedzialności biznesowej i społecznej”. Organizatorem jest Instytut Biznesu Rodzinnego przy merytorycznym wsparciu światowej firmy doradczej PWC.

Jak napisano w uzasadnieniu, wyróżnienie zostało przyznane „za znakomite wyczucie i balans pomiędzy biznesową skutecznością a społeczną odpowiedzialnością, doceniając realizację strategii biznesowej w oparciu o wartości Rodziny Założycielskiej”.

 

11 29 rodzinna firma

W kategorii Produkt Roku Targów Energetycznych ENERGETICS 2018 Komisja Konkursowa przyznała Nagrodę Targową Firmie ZPUE S.A. za SPS – Inteligentną Stację Transformatorową.

Jak poinformowano w oficjalnym komunikacie organizatorów targów w Lublinie, podczas wyboru brane były pod uwagę m.in. takie elementy jak nowatorstwo, trafność oferty na zapotrzebowanie rynku, ochrona środowiska oraz jakość wykonania.

 

 

11 13 energetics

Nagroda „Innowacje w Energetyce” została przyznana ZPUE S.A. podczas Pomorskiej Gali Energetyki, którą z okazji Stulecia Odzyskania Niepodległości zorganizowano w Gdańsku. Wyróżnienie przyznano m.in. za najnowszy produkt włoszczowskiej Spółki – Inteligentną Stację Transformatorową SPS z podziemnym magazynem energii.

Jak informują organizatorzy, nagroda przeznaczona jest „dla pioniera z zakresu polskiej myśli technicznej, który swoimi badaniami i wdrażanymi pomysłami przyczynia się w znaczy sposób do rozwoju branży elektroenergetycznej”.

 

 

 

10 19 gala pomorska

Założyciel Firmy, Prezes Zarządu Bogusław Wypychewicz wraz z Małżonką Małgorzatą Wypychewicz odebrali Nagrodę Specjalną 31. Międzynarodowych Energetycznych Targów ENERGETAB w Bielsku-Białej z okazji jubileuszu 30-lecia istnienia ZPUE.

Przyznając nagrodę, organizatorzy wystawy zwrócili uwagę na fakt, że Spółka ZPUE S.A. przez trzy dekady brała czynny udział w technologicznej rewolucji jaka miała miejsce w energetyce. – Spółka nie osiadła na laurach i nadal szuka nowych rozwiązań, czego przykładem jest Inteligentna Stacja Transformatorowa SPS – powiedział Dyrektor Targów ENERGETAB Andrzej Kubowicz. Podczas uroczystej gali przypomniano również liczne, prestiżowe puchary, nagrody i wyróżnienia jakie otrzymywała włoszczowska Firma.

Dziękując za jubileuszową nagrodę specjalną, Bogusław Wypychewicz zaznaczył, że innowacje i ciągły rozwój są fundamentem jego Firmy. Podkreślił także, jak ważną pozycję na rynku zajmują targi ENERGETAB, które corocznie są miejscem ważnych spotkań branży energetycznej oraz prezentacji technologicznych nowości.

Wręczenie nagrody miało miejsce podczas Gali 31. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 11 września 2018 r. Uczestniczyło w nich ponad 700 wystawców z 23 krajów Europy i Azji.

 

09 11 nagroda energetab

Kategoria „Odpowiedzialny Biznes”

Znaleźliśmy się gronie 18 polskich firm nominowanych do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Nagroda jest powszechnie uznawana za najcenniejsze wyróżnienie dla przedsiębiorstw, instytutów naukowo-badawczych oraz wynalazców w Polsce. O jej nieporównywalnym prestiżu świadczy sposób wyboru najlepszych, którego raz w roku dokonuje Prezydent Polski. Nominacja jest dla nas ogromnym wyróżnieniem.

 

Nagroda prezydenta RP 2017

W Międzynarodowych Targach Poznańskich EXPOPOWER 2017 biorą udział wystawcy z całej Polski i wielu krajów świata.
Tym bardziej cieszy nas specjalne wyróżnienie za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej, które otrzymaliśmy w tym roku.

 

25 05 mtp expopower 2017

Świętokrzyska Viktoria w kategorii „Przedsiębiorczość” za budowanie mocnej marki województwa świętokrzyskiego poprzez wysoką jakość produkowanych wyrobów i profesjonalizm w świadczeniu usług.
„Świętokrzyska Victoria” to nagroda Samorządu Województwa, której celem jest promowanie najbardziej aktywnych świętokrzyskich samorządów, przedsiębiorstw i osób - społeczników, działających na rzecz swoich środowisk. W skład kapituły plebiscytu wchodzą m.in. przedstawiciele samorządu województwa, laureaci poprzednich edycji, przedstawiciele świata nauki i biznesu oraz organizacji pozarządowych.

 

 

01 03 swietokrzyska victoria

01 03 swietokrzyska victoria 2

Nagroda dla najbardziej zasłużonych dla Gminy Włoszczowa firm i osób. Samorząd Gminy docenił nas za wkład w budowanie i rozwój Gminy. To pierwsza taka inicjatywa przedstawicieli lokalnych władz. Zostaliśmy uhonorowani pamiątkowym dyplomem i statuetką Hetmana Stefana Czarnieckiego oraz wpisani do Księgi Zasłużonych. Zaszczytny tytuł daje nam prawo uczestnictwa na prawach gościa honorowego we wszystkich sesjach Rady Miejskiej oraz uroczystościach organizowanych przez gminę.

 

 

2016 12 29 zasluzony dla gminy wloszczowa

2016 12 29 zasluzony dla gminy wloszczowa 2

Skontaktuj się z nami

ZPUE S.A.
ul. Jędrzejowska 79 C,
29-100 Włoszczowa,
Polska

Centrala
T: +48 41 38 81 000
F: +48 41 38 81 001
@:

Sekretariat dyrektorów handlowych
T: +48 41 38 81 070
@:

Sekretariat zarządu
T: +48 41 38 81 221
@:

Dodatkowe informacje