Targi Hivoltec

HIVOLTEC 2019

Targi HIVOLTEC to międzynarodowe targi technologii średniego i wysokiego napięcia. HIVOLTEC odbywa się w ramach targów Efa poświęconych technologii elektrycznej, budowlanej, oświetleniowej i energetycznej, najważniejszej platformy dla przemysłu w środkowych Niemczech. Program targów dostarcza informacji na temat ważnych kwestii, takich jak bezpieczeństwo i higiena pracy lub wyznaczanie trendów technicznych jak inteligentny monitoring rozdzielnic średniego napięcia. Wystawa jest skierowana w szczególności do decydentów, inżynierów, techników, mistrzów i elektryków operatorów sieci i elektrowni, a także firm, branży elektrycznej i placówek badawczych w tym obszarze zastosowań.

ZPUE na targach HIVOLTEC 2019

Nowatorskie rozwiązania, śmiałe, przyszłościowe koncepcje, pozytywna energia, otwarty dialog - to wszystko będziecie mogli Państwo znaleźć na naszym stoisku na targach lipskich. Zaprezentujemy własną, innowacyjną myśli technologiczną, docenianą i nagradzaną przez specjalistów z branży - Inteligentną Stacje Transformatorową SPS z podziemnym magazynem energii (Smart Power Station), a także stację transformatorową MRw. Liczymy na Państwa obecność, inspirujące rozmowy, ciekawe spotkania i nowe doświadczenia. Do zobaczenia we wrześniu!

 

 

Kiedy? Gdzie?

18–20 września 2019

Leipziger Messe
Messe-Allee 1
04356 Leipzig

Organizator:

Leipziger Messe
Messe-Allee 1
04356 Leipzig

Godziny otwarcia dla zwiedzających:

18 - 19 września 2019 roku (środa - czwartek): 9.00 – 17.00
20 września 2019 roku (piątek): 9.00 – 15.00

Bilety wstępu na targi:

--------

Plan hal

Plan hal targów Hivoltec

Adres strony targów:

http://www.hivoltec.com/de/

źródło: http://www.hivoltec.com/de/

Nasza strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich stosowanie oraz na przetwarzanie danych. Dodatkowe informacje