expopower

Międzynarodowe Targi Energetyki Expopower 2019

Każdego roku Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER przyciągają do Poznania zwiedzających oraz wystawców branży energetycznej z całego świata. Wystawa obejmuje szeroką gamę zagadnień związanych z energetyką przemysłową, ale również systemami automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia. W ramach targów odbędą się, jak co roku, cykliczne konferencje Stowarzyszenia Elektryków Polskich oraz Polskiego Stowarzyszenia Elektroinstalacyjnego. Już po raz drugi partnerem strategicznym targów EXPOPOWER została Enea Operator – jedna z najważniejszych na polskim rynku spółek energetycznych.

ZPUE na targach EXPOPOWER 2018

Każde targi mają swój klimat – tym poznańskim także towarzyszy szczególna, unikalna atmosfera. Bardzo cenimy sobie tutejsze spotkania, rozmowy i energetyczną aurę, która nam towarzyszy na EXPOPOWER już od lat. Dziękujemy za wszystkie odwiedziny podczas ubiegłorocznej wystawy, gdzie świętowaliśmy swój jubileusz – 30 lat ZPUE. Dziękujemy za życzenia, za rozmowy i cenne spostrzeżenia dotyczące oferty i naszej pracy. Dziękujemy także Radzie Konkursowej MPT za docenianie naszych wysiłków w tworzeniu efektywnych narzędzi komunikacji z klientem. Nagroda, którą otrzymaliśmy za nasze stoisko jest dla nas wartościowym sygnałem, że jesteśmy doceniani nie tylko za niezawodne i innowacyjne rozwiązania, ale także za umiejętność przyjaznego dialogu z rynkiem.

Zpue na targach EXPOPOWER 2018
Zpue na targach EXPOPOWER 2018
Zpue na targach EXPOPOWER 2018
 

Kiedy? Gdzie?

07 – 09 maja 2019

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

 

pawilon 5

stoisko 117

 
 

 

Organizator:

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

Godziny otwarcia dla zwiedzających:

07 – 08 maja 2019 (wtorek - środa) 09.00 - 17.00
09 maja 2019 (czwartek) 09.00 - 16.00

Bilety wstępu na targi:

https://www.expopower.pl/pl/news/bezplatne_wejscie_na_targi_expopower/

Plan hal:

expopower mapa terenu

Adres strony internetowej targów:

http://www.expopower.pl/pl/

 

źródło: http://www.expopower.pl/pl/

Nasza strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich stosowanie oraz na przetwarzanie danych. Dodatkowe informacje