Targi Verkosto

Targi energii elektrycznej i telekomunikacyjnej - VERKOSTO 2019

Co dwa lata fińskie miasto Tampere, położone na wąskim przesmyku między jeziorami Näsijärvi i Pyhäjärvi, zamienia się w skandynawską stolicę branży elektroenergetycznej i telekomunikacyjnej. To właśnie tam znajduje się jeden z najważniejszych ośrodków przemysłowych i rozwoju nowoczesnej myśli technicznej na północy Europy. Nie bez przyczyny w mieście odbywają się jedne z najważniejszych targów – także dla naszej branży – VERKOSTO. Międzynarodowe targi Verkosto umożliwiają wystawcom promocję swoich produktów i usług, dotarcie do nowych klientów, a odwiedzającym kompleksowy przegląd aktualnych innowacji technologicznych i najnowszych trendów produkcyjnych w branży energii elektrycznej i sieci telekomunikacyjnej.

ZPUE na targach Verkosto 2019
Wystawa Verkosto była doskonałą okazją do zaprezentowania naszych produktów na bardzo interesującym i pełnym wyzwań rynku skandynawskim. Zaprezentowaliśmy stacje MRw, wyprodukowane dla skandynawskiego klimatu, złącza kablowe oraz w postaci animacji i filmów nasz innowacyjny produkt SPS, czyli Smart Power Station.

ZPUE na targach Verkosto w Finlandii
ZPUE na targach Verkosto w Finlandii
ZPUE na targach Verkosto w Finlandii

 

Kiedy? Gdzie?

23–24 stycznia 2019

Tampere Trade Fairs Ltd.
Ilmailunkatu 20
FIN-33901 Tampere, Finland

Dołącz do nas!

Organizator:

Tampere Trade Fairs Ltd.
Ilmailunkatu 20
FIN-33901 Tampere, Finland

Nasza strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich stosowanie oraz na przetwarzanie danych. Dodatkowe informacje